Σήμερα το Πολιτιστικό Κέντρο Αμφιλοχίας με ολιγομελή παρουσία, λόγω covid-19, τίμησε την Εθνική μας Επέτειο της 25ης Μαρτίου και τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση.
Χρόνια Πολλά Έλληνες!
Χρόνια Πολλά Ελλάδα!
![](https://pkamfilochias.gr/images/2(1).jpg)
![](https://pkamfilochias.gr/images/3(2).jpg)
![](https://pkamfilochias.gr/images/4(1).jpg)
![](https://pkamfilochias.gr/images/5(1).jpg)
![](https://pkamfilochias.gr/images/9(1).jpg)
![](https://pkamfilochias.gr/images/10.jpg)
![](https://pkamfilochias.gr/images/11.jpg)
![](https://pkamfilochias.gr/images/12(1).jpg)
Σήμερα το Πολιτιστικό Κέντρο Αμφιλοχίας με ολιγομελή παρουσία, λόγω covid-19, τίμησε την Εθνική μας Επέτειο της 25ης Μαρτίου και τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση.